Jdi na obsah Jdi na menu
 


WOODGATE PŘESTOUPIL DO MIDDLESBROUGH

26. 4. 2007
Jonathan Woodgate se z hostování v Middlesbrough zpět do Realu Madrid vracet nebude. Oba kluby se již dříve domluvily na odstupném a celý transfer dnes svým podpisem posvětil i samotný hráč...

27letý obránce původně chtěl s rozhodnutím o své další budoucnosti počkat až do června, nakonec si ale pospíšil. Anglický reprezentant se s klubem z Riverside dohodl na čtyřleté smlouvě a zkrátka nepřijde ani Real Madrid, který za hráče vyinkasuje sedm milionů liber.

Woodgate byl kmenovým hráčem Realu Madrid od roku 2004, kdy na Santiago Bernabeu přestoupil z Newcastlu United. Po dobu působení ve španělském velkoklubu ho však pronásledovaly zdravotní problémy, nastoupil jenom k devíti zápasům a tak byl rád, když před letošní sezónou mohl odejít na hostování do Middlesbrough.

Nový manažer Boro Gareth Southgate si ho vyhlédl jako svého nástupce ve středu obrany a 27letý fotbalista se mu odvděčil slušnými výkony. I proto se Middlesbrough s Realem Madrid již dříve dohodlo na finančních podmínkách trvalého přestupu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář