Jdi na obsah Jdi na menu
 


VRÁTÍ SE CANNAVARO DO JUVENTUSU?

20. 6. 2007

Juventus narazil na čáru přes rozpočet. Argentinský zadák Gabriel Milito, který patřil k vysněným posilám bianconeri, odchází nakonec podle deníku Marca z týmu Real Zaragoza do Realu Madrid. Juve proto začíná usilovat o návrat Fabia Cannavara do Turína.

Cannavaro s Realem sice získal španělský titul, existují ale důvody, proč by mohl Madrid opustit. Bílý balet není s výkony kapitána italské reprezentace zcela spokojen. A jeho pozice se může otřást po odchodu kouče Fabia Capella.

Cannavarův agent Gaetano Fedele zůstává přesto ohledně přestupu jeho klienta do Itálie skeptický. "Považuji za nepravděpodobné, že by se Cannavaro vrátil do Itálie. Je spokojen v Madridu a nejistá budoucnost trenéra Capella není ničím, co by mohlo změnit situaci. S Juventusem došlo ke kontaktu pouze na základě vyjádření vzájemných gratulací k titulu a k postupu. Nic víc," tvrdí Fedele.

Motivace, proč by se měl Cannavaro vrátit do Turína, určitě existuje. Fabio s celkem bianconeri získal na hřišti dva italské mistrovské tituly, které mu byly později anulovány. Italský kapitán by proto jistě mohl usilovat o to, aby konečně mohl slavit s Juve "nenávratný" titul. Fabio ve skutečnosti letos s Madridem získal první ligový skalp ve své kariéře. Kromě Juventusu a Realu je jeho profesionální kariéra spojena ještě s Neapolí, Parmou a Interem.

Fabio Cannavaro je váben i rodnou Neapolí. Azzurri letos postoupili do nejvyšší soutěže a mají vysoké ambice. V Neapoli by si navíc mohl Fabio opět zahrát s bratrem Paolem. Cannavaro již prohlásil, že by v budoucnu rád oblékl neapolský dres. Klub z Kampánie si prý ale bude muset na návrat svého slavného rodáka ještě pár let počkat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář