Jdi na obsah Jdi na menu
 


TORRES PRODLOUŽÍ SMLOUVU S REALEM

30. 6. 2007

Miguel Torres se sice v dresu Realu Madrid objevoval v této sezóně jen zřídka, ale i tak ukázal svůj potenciál. Do hry se dostal zejména v druhé polovině sezóny, kdy byl dlouhodobě zraněný Roberto Carlos, na jehož místě nastupoval právě Torres.

Real Madrid je malý krůček od prodloužení smlouvy s nadějným mladým hráčem, Fernandem Torresem. Jednání se ubírají dobrým směrem a konečná smlouva se blíží. Tento obránce s největší pravděpodobností podepíše kontrakt na příštích pět let.


Talent tohoto mladého hráče objevil Fabio Capello, který ho nasazoval za zraněného Roberta Carlose. Bylo vidět, že je to útočný typ obránce stejně jako Brazilec. Velice dobře si rozuměl především s Robinhem, se kterým předváděl pěkné a účinné kombinace. Jakmile se ovšem do hry vrátil Roberto Carlos, musel Torres znovu zahřívat lavičku.


Miguel Torres chtěl z Realu Madrid odejít, protože neměl trenérovu důvěru. Nicméně po odchodu Roberta Carlose je místo obránce volné a s největší pravděpodobností na něm bude nastupovat právě Torres. Měl sice možnost hrát jen v několika zápasech, ale i v těch ukázal, že má talent.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tores

(vlado grana, 8. 2. 2008 15:53)

tores super si 1