Jdi na obsah Jdi na menu
 


SCHUSTER SE NABÍDL REALU

18. 6. 2007
Real Madrid vyhrál mistrovský titul a pozice trenéra Fabia Capella je tak relativně pevná. Pokud by se vedení španělského klubu nakonec přece jenom rozhodlo pro změnu na trenérském postu, stal by se jedním z nejžhavějších kandidátů Bernd Schuster...

"Nejsem žádný šílenec, ale jenom říkám, že jsem připraven od příští sezony trénovat Real Madrid," prohlásil kouč Getafe.

"Připravoval jsem se na to hodně dlouho a Real je rozhodně součástí mých plánů. Sám jsem zvědav na to, co se stane v příštích dnech," dodal německý trenér.

O Schusterově stěhování na Santiago Bernabeu se hodně mluvilo v zimě, kdy se Realu nedařilo a pod Capellem se povážlivě kývala židle. Italský kouč však nakonec opět dokázal, že je mistrem nad mistry v získávání titulů a ukončil čtyřletý půst "Bílého baletu".

V souvislosti s Capellem nyní vyvstává otázka, zda bude v Realu pokračovat. Jeho styl je sice účinný, nikoli však líbivý a fanoušci Realu by opět rádi sledovali atraktivní a útočný fotbal. Sám Capello navíc již několikrát naznačil možný odchod ze scény.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář