Jdi na obsah Jdi na menu
 


RONALDO ÚTOČÍ NA VEDENÍ REALU

26. 4. 2007
Ani po více než třech měsících nevyprchala z Ronalda zloba na vedení Realu Madrid. Brazilský útočník po svém lednovém přestupu do AC Milán nemůže trenérovi Fabiu Capellovi, prezidentovi Ramonu Calderonovi a sportovnímu řediteli Predragu Mijatovičovi zapomenout jejich zacházení...

"Capello někdy ani nevěděl, co vlastně říká. Pravdou je, že jsem nechtěl a ani nechci nějaké kamarádství v mým bývalým trenérem," říká Ronaldo na adresu italského kouče, který hráče vinou jeho nadváhy a malé využitelnosti při bránění často přehlížel.

Ronaldo po přestupu na San Siro opět ožil, trenér Carlo Ancelotti mu věří a brazilský reprezentant mu jeho důvěru oplácí dobrými výkony a dává také branky.

V posledních dnech se daří také Realu Madrid. "Bílý balet" stáhl ztrátu na vedoucí Barcelonu na pouhé dva body a může si tak dělat laskominy na mistrovský titul. Ronaldo by byl rád, kdyby to tak skutečně dopadlo, ovšem ne kvůli celému Realu.

"Chtěl bych, aby Real Madrid vyhrál titul, ale jenom kvůli mým bývalým spoluhráčům. Ne kvůli těm, kteří celý klub řídí," nepřeje Ronaldo titul prezidentovi Calderonovi a sportovnímu řediteli Predragu Mijatovičovi. "Zacházeli se mnou hodně špatně a nebyli schopní vrátit Real Madrid na jeho bývalou úroveň."
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dfgfd

(fdgdf, 27. 5. 2007 18:20)

www.fcbayern.estranky.cz