Jdi na obsah Jdi na menu
 


REAL MÁ PRVNÍ POSILU - METZELDERA

9. 5. 2007

Christoph Metzelder je od minulého pátku hráčem Realu Madrid. Právě v ten den jeho agent, Jörg Neubauer doladil poslední detaily, které bránily podpisu smlouvy.

Německý stoper, jedenatřicetinásobný reprezentant, podepíše smlouvu na čtyři roky, s platem čtyři miliony eur hrubého, což je zhruba dvojnásobek toho, co mu nabízel jeho současný klub. Tak to alespoň uvedl německý bulvární list Bild. Metzelderovi 30.června v Borussii Dortmund končí smlouva, takže Real nebude muset platit za přestup ani euro.

Neubauer v pátek ukončil sérii výletů do španělského hlavního města, které byly pokračováním jednání, jenž byly započaty dva dny před odvetou Ligy mistrů Bayern Mnichov - Real v bavorské metropoli. V tu dobu Metzelder rovněž prošel důkladnou lékařskou prohlídkou, jenž provedl Alfonso del Corral v hotelu Arabella Sheraton v Mnichově. Lékař prohlásil, že hráč je zdráv a zcela zotavený ze zranění achilovky pravé nohy, díky němuž v roce 2003 málem skončil s fotbalem.

Metzelder k tomu uvedl: "Po téměř dvou letech a možnosti jít na třetí operaci jsem byl kousek od toho přestat věřit, že se vrátím k fotbalu. Naštěstí, zranění na mě nenechalo následky." Real by nechtěl totiž zažít další případ Woodgate, kdy anglický stoper téměř celý pobyt na San Bernabeu promarodil. Informace od doktora Del Corrala byla proto rozhodující.

Toto zranění totiž znemožnilo přestup Metzeldera do Realu již v roce 2002, kdy se stal jední z objevů stříbrné německé reprezentace na mistrovství světa v Asii. Od chvíle, kdy se objevila zpráva, že by Metzelder mohl přestoupit do Realu, německý stoper pouze jedinkrát promluvil o tom, že jednání pokračují.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář