Jdi na obsah Jdi na menu
 


REAL HLEDÁ LEVÉHO OBRÁNCE

29. 5. 2007

Lídr právě probíhající sezony, Real Madrid, se musí rychle poohlédnout po vhodném levém obránci pro nadcházející sezonu, aby se zalepila velká díra po odcházejícím Brazilci Robertu Carlosovi.

Vedení královského klubu se dalo do hledání levého obránce. Pravdou je, že v zimní přestupové burze nakoupili jiného Brazilce Marcela, ten je však ještě mladý a zatím nesplňuje požadované parametry. Počítá se spíše s tím, že by v nadcházející sezoně 2007-08 odešel na hostování, do některého klubu Primera División, kde by pobral potřebné zkušenosti.

 

Dalším "levákem" je Raúl Bravo, ale v jeho případě to vypadá, že po sezoně z klubu odejde. Zbývá tedy ještě Miguel Torres, jenž může hrát na obou stranách obrany, ale spíše to vypadá, že spolu se Cicinhem budou tvořit pár na pravé straně, neboť Míchel Salgado v klubu asi také skončí. Vyhlídky nejsou zrovna růžové, je to čím dál tím těžší najít dobrého levého obránce.

 

Mijatovič a Baldini se ohání několika jmény, jedním z nich je Antonio Puerta, hráč o němž jdou jen ty nejlepší reference. Bek, nebo v případě potřeby záložník Sevilly, jemuž je 22 let má již dostatek zkušeností na to hrát ve velkém klubu.

 

Dalším jménem je obránce Manchesteru United, Argentinec Gabriel Heinze. Anglický deník The Sun oznámil, že Real je za něj ochoten zaplatit sedm milionů eur, ovšem zdroje z klubu hovoří o tom, že Heinze nepatří do okruhu favoritů, neboť není typově podobný jako Roberto Carlos.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář