Jdi na obsah Jdi na menu
 


REAL CHCE REYESE, ALE LEVNĚJI

2. 7. 2007

Čerstvý španělský šampión Real Madrid doufá, že přesvědčí londýnský Arsenal, aby prodal José Antonia Reyese za nižší cenu. Real dal najevo svůj zájem hostujícího Reyese na San Bernabeu udržet a také sám hráč, který dvěma góly rozhodl poslední ligové utkání v boji o titul, touží ve Španělsku zůstat.

Očekává se, že Real nabídne za Reyese maximálně 6 milionů liber, což je polovina částky, s níž Real souhlasil na případný přestup, když jej loni v létě získal na hostování.

Ani Reyes neskrývá svou touhu odejít z Arsenalu a proměnit hostování v Realu v trvalé angažmá. Sportovní ředitel madridského klubu Predrag Mijatovič potvrdil, že se nyní pokouší vyjednat s Arsenalem nižší přestupní částku. "Budeme o Reyesovi jednat znovu," řekl Mijatovič News of the World. "Dokončíme jednání s Arsenalem a vyjednáme nižší přestupní částku," doplnil.

Podle dostupných zpráv ze Španělska ovšem Arsenal první nabídku Realu odmítl a nadále požaduje za útočníka minimálně 9,5 milionu liber.

Španělský klub přesto vyčkává s případnými posilami do doby, než bude jmenován nový trenér. Odcházejícího Itala Fabia Capella, který se musel poroučet, přestože dovedl "Bílý balet" po čtyřech letech k titulu, by měl nahradit dosavadní kouč Getafe Bernd Schuster.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář