Jdi na obsah Jdi na menu
 


OPERACE KAKÁ

26. 6. 2007

Peníze stačit nebudou. Aby Real vyrval ze spárů Berlusconiho Kaká, bude muset na stůl položit nabídku, která se nedá odmítnout a navíc hráče, jehož by trenér AC Milán Ancelotti moc chtěl, Emersona. Emerson se tak může stát klíčovou figurkou v operaci Kaká.

 

Real chce vyzkoušet všechny možné způsoby, aby Kaká přivedl do svého mužstva a tady je nová myšlenka. Osmdesát milionů eur, které Real AC Milán nabídl a k tomu ještě důežité jméno, Emerson Ferreira, hráč, jemuž se přezdívá Puma.

 

Nedávno deník As uvedl, že trenér Milána, Carlo Ancelotti nedávno telefonoval Emersonovi, aby mu osobně potvrdil, že s ním počítá pro příští sezonu a že dal příkaz Adrianu Gallianimu, jenž má v klubu rossoneri na starosti přestupy, aby ho angažoval stůj co stůj. Ancelotti Brazilci pověděl, že v něm vidí klíčový článek pro nadcházející sezonu a že se mu podaří ho zhodnotit lépe, než letos v Madridu.

 

Trenér moc dobře ví, že Emerson je specialista na italský fotbal a hrál důležitou roli při cestách za tituly v dresu AS Roma, nebo v Juventusu. AC Milán záložníkovi nabízí tříletou smlouvu s vylepšenými finančními podmínkami, než měl v Realu.

 

Samotný Emerson moc dobře ví, že v Madridu s ním nepočítají a prakticky se tak již vidí v červenočerném dresu. Jeho názor by mohl změnit pouze příchod trenéra, jenž by stoprocentně důvěřoval v jeho schopnosti, ačkoliv hráč velm dobře ví o skvělé nabídce Milána a že Real mu v odchodu ztěží bude bránit.

 

I Ronaldo s ním již mluvil a sdělil mu, že se na něj od července těší. Je pavděpodobné, že po jednání vedení Realu, jež je na programu ve čtvrtek, sdělí agentovi Emersona, že s ním nepočítají a že se stane součástí operace Kaká.

 

Zajímavý určitě bude i osud dalšího hráče Realu, Julia baptisty, jenž v letošní sezoně hostoval v Arsenalu, kde podle svých slov příští rok již hrát nechce a doufal, že se bude moci tvrdě poprat o místo v Bílém baletu.

Jenže Pedja Mijatovič, sportovní ředitel klubu již oznámil, že s ním nepočítá a nabídl ho AC Milán při informativních jednáních. Přestože existují nabídky pro Baptistu z Primera Division, samotný hráč uvažuje jako nejvhodnější působení pro příští sezonu Itálii a znovu Anglii, tedy soutěže, ve kterých si velká mužstav mohou dovolit jeho vysoký plat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář