Jdi na obsah Jdi na menu
 


MLUVČÍ POTVRDIL BECKHAMŮV ODCHOD

11. 6. 2007
David Beckham v neděli ukončí své působení v Realu Madrid a na tom se již nic měnit nebude. Prezident španělského klubu Ramon Calderon a trenér Fabio Capello vyjádřili lítost nad hráčovým odchodem a snažili se ho přimnět ke změně názoru, Beckham je ovšem neoblomný a odchod do Los Angeles Galaxy si již nerozmyslí...

"V Davidových plánech nedošlo k žádné změně. Těší se na fotbal ve Spojených státech a na to, že s Realem Madrid vyhraje mistrovský titul. Miluje Real Madrid a jeho fanoušky, ale je rovněž připraven na novou výzvu," sdělil hráčův mluvčí.

Backhamovi na konci června vyprší na Santiago Bernabeu smlouva. O jejím prodloužení se horlivě diskutovalo v zimě, kdy se nakonec hráč rozhodl odejít a dohodl se na pětiletém angažmá v Los Angeles Galaxy, které mu vynese zhruba 250 milionů dolarů.

Real na Beckhamův krok odpověděl rázně - hráče vyřadil z týmu pro mistrovské zápasy. Beckham se ale nenechal odradit, svými výkony si znovu řekl o nominaci a stal se jedním z tahounů klubu na cestě za titulem. Prezident Ramon Calderon a trenér Fabio Capello přiznali chybu a nyní by ho chtěli udržet. Také se o to pokusili, americká MLS však zavrhla možnost zrušení transferu.

Real Madrid je v tuto chvíli na čele tabulky a k mistrovské jistotě mu stačí porazit doma Mallorku. Tento zápas Beckham možná vynechá, o víkendu si totiž v Zaragoze obnovil zranění kotníku a nad jeho startem se vznáší velký otazník.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář