Jdi na obsah Jdi na menu
 


KDE BUDE HRÁT ROBBEN?

1. 7. 2007
Real Madrid potvrdil, že se zajímá o nizozemského záložníka Arjena Robbena z Chelsea. Jméno 23letého reprezentanta bylo v poslední týdnech s Realem hodně spojováno, dokonce se objevily informace, že přestup už je na spadnutí.

Vedení Chelsea trvá na tom, že Robben nikam neodejde a dokonce s ním jedná na podmínkách nové smlouvy. Nizozemec je už dlouhou dobu hlavním terčem pro sportovního ředitele Realu Predraga Mijatoviče, který připustil, že by ho rád získal.

Na oficiálních klubových stránkách popsal Mijatovič Robbena jako hráče z jiného světa a dále ještě prohlásil: "Je to fotbalista, kterého sledujeme od minulého roku. Je to velmi zajímavý hráč, prvotřídní. První ale musíme představit nového kouče, pak mohou přicházet noví hráči."

Mijatovič také potvrdil, že se jeho klub zajímá o Daviela Alvese ze Sevilly a nevyloučil ani příchod 168 centimetrů vysokého argentinského útočníka Javiera Savioly, který ukončil své angažmá v Barceloně. "Mně se líbí (Alves), ale musíme určit, zda je jeho příchod pro nás prioritou. Také Saviola je fantastický fotbalista a nevyloučili jsme, že se ho pokusíme získat," prohlásil Mijatovič.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář