Jdi na obsah Jdi na menu
 


EMERSON SE ROZHODNE AŽ V LÉTĚ

31. 5. 2007
Záložník Emerson dost možná stráví v Realu Madrid pouze jeden rok. Brazilský fotbalista uvažuje o návratu do Itálie, nikoli však do Juventusu, ale do AC Milán, jehož trenér Carlo Ancelotti o něho má velký zájem...

Emerson na Apeninském poloostrově strávil pěknou řádku sezón. Nejprve hrával za AS Řím, poté za Juventus. V obou klubech ho jako trenér vedl Fabio Capello, který si ho velice cenil a v létě si ho přivedl do Realu Madrid. Zde se Brazilci nedaří podle představ a nabízí se tak možný návrat do Itálie.

"Rádi slyšíme, že Carlo Ancelotti přiznal zájem o Emersona. To znamená, že uznává práci mého klienta. Pro Emersona je důležité vědět, že je na seznamu možných posil AC Milán a pochopitelně je velmi spokojený," prohlásil agent 31letého záložníka Gilmar Veloz.

"Musím ale zdůraznit, že o své budoucnosti se rozhodne až po skončení letošní sezóny," dodal dále Veloz.

S poslední větou ovšem ostře kontrastují informace některých španělských médií, podle nichž se Emerson na přestupu do Milána již dohodl. Rossoneri mají vedle něho zájem ještě o jednoho brazilského záložníka, v jejich hledáčku uvízl Edmilson z Barcelony.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář