Jdi na obsah Jdi na menu
 


DUDEK BY MOHL ZAMÍŘIT DO REALU

14. 6. 2007
Ikeru Casillasovi možná bude od příští sezony krýt záda Jerzy Dudek. Španělská média dnes přinesla informace o zájmu "Bílého baletu" o polského brankáře, které následně potvrdil sám Dudek...

"Po dnešních spekulacích tisku musím přiznat, že jsem obdržel nabídku od jednoho z největších klubů světa, pokud ne toho opravdu největšího. Byl jsem schopen udržet to v tajnosti hodně dlouho, protože první kontakt proběhl zhruba před deseti dny," prohlásil Dudek.

"Tato nabídka je pro mě velkou poctou a nyní ji vážně zvažuji. Pro tento moment jsme se dohodli jenom na drobných detailech," dodal bývalý gólman Feyenoordu Rotterdam.

34letý brankář by na Santiago Bernabeu mohl nahradit Diega Lopeze, který je v letošní sezoně dvojkou za španělskou jedničkou Ikerem Casillasem. Dudek byl jedničkou Liverpoolu do sezony 2004/2005, před níž na Anfield Road přišel manažer Rafael Benitez. Ten si z Villarrealu přivedl svého krajana Pepeho Reinu a Dudekovi nepomohl mezi tři tyče ani fakt, že se výraznou měrou podepsal pod triumf v Lize mistrů.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář