Jdi na obsah Jdi na menu
 


DIEGŮV AGENT: S REALEM JSEM NEJEDNAL

25. 4. 2007
Tvůrce hry Werderu Brémy Diego je zatím posledním v řadě fotbalistů, jehož jméno se skloňuje v souvislosti s možným přestupem do Realu Madrid. Sportovní ředitel "Bílého baletu" Predrag Mijatovič se dokonce měl již sejít s jeho agentem, ten ale schůzku popírá...

"Je to ubohá spekulace. Vůbec nikdo mi kvůli tomu nevolal ani se mnou nemluvil, kromě španělských novinářů. Vím jenom to, co publikovali," zlobí se Diegův agent Djair Cunha.

"Znovu opakuji: mezi námi a Realem Madrid nedošlo k žádnému kontaktu. Diegovi se ve Werderu daří a líbí se mu jak klub, tak i město. Zároveň je pod smlouvou, takže zájemce musí nejprve jednat s klubem," pokračuje Djair Cunha.

22letý fotbalista byl v zimě zvolen nejlepším hráčem podzimní části německé nejvyšší soutěže a po rozpačitém jarním startu pokračuje ve vynikajících výkonech i nyní. Na svém kontě už má dvanáct přesných zásahů a má velký podíl na úspěšném tažení Werderu jak ligou, tak i Pohárem UEFA. Brémy Diega získaly před letošní sezónou za šest milionů eur z Porta.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář