Jdi na obsah Jdi na menu
 


DIARRA VÝMĚNOU ZA ADRIANA?

27. 6. 2007

Španělská média přinesla zprávu o možné dohodě mezi Realem Madrid a Interem Milán, v které se jako stanovisko objevuje výměna Adriana a připlatek 7 mil. euro za záložníka Mahamadou Diarru.

Skončila sezóna, začíná se manévrovat s přestupama. Jedním z taháků je i možný přestup brazilského útočníka Adriana do Realu Madrid.

Adriano není v Interu Milán moc šťastný a proto by chtěl přestoupit. Jako největší kandidát se jeví madridský Real, který o Adriana projevil chtíč již dříve.

Jako jedna z možností, která připadá v úvahu je výměna Adriano + 7 milionů euro za Diarru. U trenéra Roberta Manciniho je Mahamedou Diarra velmi ceněným hráčem.

Inter by tak za 26-letého defenzivního záložníka zaplatil 7 milionů euro + Adriana. Diarra je obounohý fotbalista, který do Španělska přišel v roce 2006 z Lyonu. Smlouvu v Realu má až do roku 2011.

Adriano je v Interu málo využívaný, letos nastoupil pouze k 23 zápasům v nichž vsítil pouhých 5 branek, očekávalo se mnohem více.

Výměna by mohla být prospěšná pro oba kluby, více však pro Inter, který by tak získal hodně potřebného hráče. Real má v útok mírný přetlak a proto by musel Adriano hodně dokazovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář