Jdi na obsah Jdi na menu
 


ALVÉS CHCE DO REALU

26. 6. 2007

Daniel Alvés zažil velice úspěšný rok, a proto si myslí, že přestup do Realu Madrid by byla velká odměna. Má velký podíl na tom, že Sevilla dokázala získat tři tituly. Nechyběl v žádném důležitém zápase a byl hlavní oporou mužstva.

Daniel Alvés v této sezóně ukázal, že je málo fotbalistů, kteří jsou rozhodní jako on. Už nějaký čas je zájem o tohoto brazilského hráče znám. Hlavním zájemcem je Real Madrid a Dani Alvés se po vítězství ve finále Copa del Rey nechal slyšet, že by mu přestup do hlavního města vůbec nevadil. Naopak si myslí, že by to byla odměna za to, co v této sezóně předvedl. V Seville prožil nejlepší chvíle ve své dosavadní kariéře a nejeden hráč by chtěl po tak úspěšné sezóně v klubu zůstal.


Dani Alvés má ovšem jiný názor: “V Seville jsem šťastný a spokojený, ale když má o mě zájem tak mocný klub, nechtěl bych tuto šanci propásnout. Navíc chci ze Sevilly odejít se slávou. A to je právě teď ”, vysvětlil Alvés.


Brazilský obránce si navíc myslí, že atmosféra v šatně Realu Madrid je nejlepší na světě. To se také ukázalo v závěru sezóny, kdy všichni hráči táhli za jeden provaz.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář