Jdi na obsah Jdi na menu
 


CASSANO DO INTERU NEPŮJDE

24. 6. 2007

Antonio Cassano zakončil uplynulou sezónu ziskem titulu s Realem Madrid. Ke spokojenosti má přesto daleko. Ve španělském týmu nastupoval nepravidelně a současně ztratil místo v italské reprezentaci. Cassano médiím řekl, že těžké časy zvládnul i díky podpoře kouče Manciniho z Interu. Přestup k nerazzurri však italský útočník vidí jako nepravděpodobný.

 

Cassano měl v Realu velký problém se vztahem ke kouči Capellovi. Se svým krajanem se dostal několikrát do konfliktu. O povaze Cassana se začalo pochybovat nejen ve Španělsku, ale i v Itálii. Řada expertů zazlívá Antoniovi promarněný talent. K obhájcům Cassana však patří Roberto Mancini, kouč italských šampiónů. Roberto Mancini veřejně označil Antonia Cassana za současný největší talent italského fotbalu. " Uvedl několik hezkých slov na mojí adresu, a je tedy jedním z mála, kteří mluví o Cassanovi hezky. Nakonec si myslím, že máme oba podobnou povahu. Také on stejně jako, když byl mladý, udělal několik chyb, " poznamenal pětadvacetiletý útočník.

Přestup Cassana do Interu ale není příliš pravděpodobný. Blízko k přesunu z Madridu do Milána měl rodák z Bari spíše v zimním přestupním termínu. Nerazzurri nyní loví jiné útočníky. Bojují například o Teveze. Případ honduraského útočníka Suaza, kterého si osvojuje AC Milán, ačkoliv se již předběžně dohodl s Interem, může mít soudní dohru. Jisté však je, že Moratti neusiluje o získání Cassana.

" Zajisté mě mrzí, že prezident Moratti o mne nejeví zájem, ale také mu děkuji za to, že se o mně několikrát vyjádřil v pozitivním smyslu. Řekl, že jsem velký hráč ," uvedl Cassano na adresu prezidenta Interu.

Ernesto Bronzetti, hráčský agent a italský expert na španělský přestupový trh, radí zatím Cassanovi zůstat v Madridu. Do týdne by měl klub zveřejnit jméno nového trenéra. Favoritem na tuto pozici je Němec Bernd Schuster. Podle Bronzettiho by Cassano mohl pod novým koučem dostat více příležitostí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář