Jdi na obsah Jdi na menu
 


AC MILÁN: KAKÁ NIKAM NEPŮJDE

3. 7. 2007

Brazilský playmaker AC Milán Kaká během letního přestupového období nikam nepřestoupí. Stojí tak v úterním prohlášení italského vítěze letošního ročníku Ligy mistrů. Real Madrid tak neuspěje ani se svojí rekordní nabídkou ve výši 80 milionů eur.

Spekulace kolem přestupu jak v Itálii tak ve Španělsku neutichly i přesto, že se vedení AC již několikrát nechalo slyšet, že jejich hlavní hvězda není na prodej.

"Požádal jsem Pedraga Mijatoviče, aby jeho tým ukončil všechny aktivity kolem Kaká. Řekl jsem mu, že čeho je moc, toho je příliš - samozřejmě slušnou cestou," prozradil milánský viceprezident Adriano Galliani.

"Kaká v každém případě zůstane v Miláně. Má zde platnou smlouvu a já věřím, že je zde šťastný. Podobné spekulace jsou pro tým nepříjemné, ale zase to znamená, že máme v mužstvu jedny z nejlepších hráčů na světě," doplnil Galliani.

Brazilský čaroděj se během svého působení v Itálii stal jedním z klíčových hráčů týmu, do kterého přišel v roce 2003 ze Sao Paola. Pětadvacetiletý Kaká byl jedním z tahounů AC za vítězstvím v Lize mistrů, když se letos v nejprestižnější evropské soutěži dokázal prosadit celkem desetkrát.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář